Zauważyliśmy bardzo kuszącą propozycje, która pozwoli Wam w szybki sposób znaleźć się bliżej Mediolanu, jego centrum i tego pięknego klimatu. Ktoś, kto był już w Mediolanie wie o czym mówię i na pewno będzie chciał skorzystać z tak ciekawej oferty. Musisz pamiętać o tym, że wiele osób czeka na takie okazje i wyjazd do takiego miejsca jak Mediolan będzie dla nich okazją życia. Także planuj konkretny termin i przejrzyj nasze oferty to znajdziesz coś dla siebie.

Tani lot Wrocław – Mediolan Bergamo to koszt 39 złotych w jedną stronę.

wro1

wro2

 

Tani lot Wrocław – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 12:30 › 14:15. Jest dostępna opcja Plus w cenie 279 złotych, jednakże głównie skupiamy się aby obniżyć cenę dla Was, a nie płacić normalnie, w szczególności, że lot trwa niecałe 2h. W przykładowym załączniku wylot jest 12 stycznia, planowany powrót 25 stycznia.
Tani powrót Mediolan Bergamo -> Wrocław to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:40 › 16:20. Jest dostępna opcja Plus w cenie 279 złotych, jednakże głównie skupiamy się aby obniżyć cenę dla Was, a nie płacić normalnie, w szczególności, że lot trwa niecałe 2h. W przykładowym załączniku powrót jest 29 stycznia.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ