Dzisiaj mamy dla Was kolejną ciekawą promocję – dawno czegoś takiego nie było także warto pamiętać, że oferty bardzo szybko znikają i zapewne niektórzy już nie zdążą aby coś zarezerwować. Niestety tak się dzieje bardzo często i nie należy się poddawać, tylko coraz to częściej szukać oferty. Warszawa – Werona jest już dostępna za 39 złotych i dzięki temu będziesz mógł szybko oraz skutecznie odpocząć od dnia codzienne oraz zmotywować się do dalszej pracy.

Tani lot Warszawa – Werona to koszt 39 złotych w jedną stronę, także w dwie strony wyjdzie nie więcej niż 78 złotych w naszej opcji.

wero

 

Tani lot Warszawa – Werona to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 17:50 do 19:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 16 stycznia, planowany powrót 23 grudnia.

Tani powrót Werona -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 20:20 do 22:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 23 grudnia.

Skorzystaj z oferty taniego lotu Warszawa – Werona i ciesz się udanymi i ciepłymi wakacjami we Włoszech. Udanego wypadu!

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ