Dzisiaj masz okazje pojechać do bardzo atrakcyjnego miejsca pod kątem kulturalnym oraz krajobrazowym. Wiele osób poleca to miejsce na początek aby wkręcić się w rytm podróżnika. Zapewne już kilka razy słyszałeś o tym, że trzeba na początku to polubić, bez dobrego startu niestety nie będzie to dla Ciebie zachęcające. Należy szukać okazji po to aby zaoszczędzoną gotówkę przeznaczyć na coś lepszego. Dzisiaj możemy zaproponować Państwu lot Warszawa – Singapur już od 1935 PLN. Jest to duża OKAZJA!

lot1

Przykładowo wylot jest 1 grudnia, a powrót mamy dopiero 8 grudnia. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które pozwoli Nam na spokojne wiedzenie tego miejsca i nie oszczędzanie na wszystkim co się da. W tym terminie ceny za hotel nie będą już tak wygórowanie, ponieważ to już będzie po sezonie.

Lot odbywa się z jedną przesiadką w LONDYNIE. Całkowity koszt biletu w obie strony to jedynie 1935 PLN.

Jest to lot z bagażem podręcznym oraz rejestrowanym także tutaj również nie ma problemów z przewozem dodatkowych rzeczy. Singapur to bardzo piękne i kreatywne miasto, które na co dzień pozwala odkryć w swojej duszy dodatkową kreatywność, a także odpocząć od ciągłych stresów.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ