Jeżeli chcesz polecieć w atrakcyjnej cenie do Bombaju to nie ma innej opcji jak wyczekiwać na oferty i w szybkim czasie rezerwować bilety na ciekawe miejsca. Musisz wiedzieć, że Bombaj to zupełnie inna kultura i będziesz musiał się do niej przyzwyczaić. Moim zdaniem w ten sposób będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności interpersonalne, a dodatkowo wzmacniać swoją pozycje społeczną, jeżeli wniesiesz część kultury w swoje życie.

Ogólnie jest to bardzo dużą promocja i znakomicie znana osobą, które właśnie szukają takich tanich lotów i musisz wiedzieć, że tak na prawdę w kilka godzin ta oferta może zniknąć, jeżeli będą na nią chętni. Ludzie czasami automatycznie rezerwują swoje bilety, aby im taka opcja nie przeszła koło nosa. Należy na to patrzeć aby zaoszczędzić, a nie marnować swoich pieniążków.

Tani lot Warszawa – Bombaj – Warszawa jest dostępny już za 1779 złotych. Wylot mamy dnia 1 marca 2016 roku, a przylot 10 marca we czwartek. Lot trwa niestety około 16 i 18 godzin i odbywają się 2 przesiadki, także każdy będzie miał możliwość wyprostować na lotnisku swoje nogi.

patrz

Jest to bardzo duża promocja, także należy pamiętać aby nie zastanawiać się tylko rezerwować, jeżeli jeszcze będziesz miał okazje znaleźć dobry i tani termin.

Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/2062

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ