Stolica Belgii i Unii Europejskiej, Bruksela to piękne miasto, które obfituje w wiele zabytkowych budowli oraz w perełki architektury współczesnej. Każdego roku przybywa tu mnóstwo turystów z Europy jak i z całego świata. Już dziś dostępne są u nas tanie loty z Krakowa do Brukseli na styczeń od 156 zł.

Tanie loty do Brukseli

Za jedyne 156 zł masz możliwość zarezerwować tanie loty z Krakowa do Brukseli w listopadzie przy użyciu wyszukiwarki tanich lotów Flipo.pl. Nasza promocja obejmuje wylot z krakowskiego lotniska w Balicach w środę 18 stycznia 2017 na brukselskie lotnisko w Charleroi oraz powrót z Charleroi do Balic w piątek 22 stycznia 2017 z tanimi liniami lotniczymi Ryanair. Szczegóły przewozu dzieci, bagażu oraz sprzętu sportowego o tego operatora znajdziesz tutaj. Tutaj natomiast odnajdziesz informacje jak najlepiej dotrzeć na krakowskie lotnisko w Balicach. U doły strony w specjalnej wyszukiwarce masz możliwość wynajęcia samochodu, aby komfortowo podróżować po stolicy Belgii. W wyszukiwarce Booking.com masz możliwość zarezerwowania tanich noclegów w Brukseli.

Atrakcje Brukseli

Najważniejszym placem stolicy Belgii jest Wielki Plac, czyli Grand-Place, będący historycznym centrum miasta z kamienicami z XVIII w. Ratusz, czyli Hôtel de Ville w stylu gotyckim To najważniejszy, centralny budynek miasta. Ważnymi zabytkami w Brukseli są również: Dom Króla, czyli Maison du Roi z XIX w., w którym obecnie znajduje się Muzeum Miejskie, Pasaż św. Huberta, czyli Galeries St-Hubert ze sklepami, galeriami, kafejkami i restauracjami (zgłoszony na listę światowego dziedzictwa UNESCO), Pałac Królewski z XIX w., Pałac Narodów (Palais de la Nation), czyli siedziba parlamentu oraz Katedra św. Michała i św. Guduli. Więcej na temat Brukseli oraz Belgii przeczytasz w przewodnikach znakomitego wydawnictwa turystycznego Bezdroża.

Tanie loty z Krakowa

Zachęcamy wszystkich podróżników do częstej lektury serwisu turystycznego Taniwypad.pl oraz naszych profili na Facebooku i innych mediach społecznościowych. Znajdziesz tu na bieżąco najlepsze oferty na tanie loty z Krakowa, Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia, Katowic i innych polskich portów lotniczych do Belgii, Holandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Włoch, Grecji, Maroka, na Cypr, Maltę oraz innych krajów w Europie, Azji, Afryce i na całym świecie. Z Taniwypad.pl możesz zorganizować cały swój tani wyjazd na urlop, wakacje, weekend: zarezerwować tanie loty i noclegi, wynająć samochód oraz zamówić przewodnik turystyczny. Zapraszamy także do zostawiania w komentarzach informacji, jakie miejsca i w jakim czasie Was interesują najbardziej, a my zestawimy najkorzystniejsze dla Was promocje na tanie loty oraz noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ