Rzym, Coloseum, wiki

Wieczne Miasto, Rzym to jedno z najciekawszych miejsc na świecie. Starożytne ruiny, średniowieczne, renesansowe, barokowe kościoły przyciągają turystów z całego świata. Już dziś stolica Włoch dostępna z Krakowa za jedyne 178 zł.

Tanie loty do Rzymu

Już dziś masz możliwość zarezerwować tanie loty do Rzymu z Krakowa za jedyne 178 zł korzystając z wyszukiwarki Flipo.pl. Nasza promocja obejmuje wylot z krakowskiego portu lotniczego Balice na rzymskie lotnisko Ciampino 21 listopada 2016 oraz powrót pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi 23 listopada 2016 liniami lotniczymi Ryanair. Szczegółowe informacje dotyczące przewozu dzieci, niemowląt oraz bagażu u tego przewoźnika znajdziesz tutaj. Tutaj natomiast znajdziesz dokładne informacje jak dotrzeć na podkrakowskiej lotnisko w Balicach. Klikając w Booking.com znajdziesz najlepsze tanie noclegi w Rzymie. Natomiast u dołu strony możesz wynająć samochód, aby przemieszczać się po wiecznym mieście.

Zwiedzanie Rzymu

Rzym słynie z niezliczonej ilości zabytków wszystkich epok począwszy od czasów antycznych na współczesności kończąc. Centrum starożytnego Rzymu było Forum Romanum, jego ruiny oraz innych starożytnych rynków znajdziemy przy Via dei Fori Imperiali. Kończy się ona przy Koloseum, jednej z najsłynniejszych budowli Rzymu. Na Zatybrzu mieści się najważniejsza świątynia chrześcijaństwa – Bazylika św. Piotra, gdzie swą siedzibę ma głowa Kościoła Katolickiego. Obszar ten stanowi niepodległe państwo Watykan z niezwykle bogatymi w zbiory Muzeami Watykańskimi. W Rzymie mieści się ponad 200 zabytkowych kościołów rozlokowanych po całym mieście oraz mnóstwo zabytków antycznych, m.in. akwedukty, które do dnia dzisiejszego dostarczają wodę pitną mieszkańcom. Więcej o Rzymie i Włoszech przeczytasz w przewodnikach świetnego wydawnictwa Bezdroża.

Tanie loty z Krakowa

Taniwypad.pl to serwis turystyczny poświęcony taniemu podróżowaniu. Codziennie znajdujemy dla Was oferty na tanie loty do Rzymu, Madrytu, Barcelony, Londynu, Paryża, na Maltę, Cypr, do Maroka innych ciekawych lokalizacji na całym świecie z Krakowa, Warszawy, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Katowic i innych polskich portów lotniczych. Sprawdzaj każdego dnia nas serwis Taniwypad.pl i nasz fanpage facebookowy a znajdziesz najatrakcyjniejsze dla siebie opcje na tanie loty i promocje na tanie noclegi w ciekawych lokalizacjach. Zapraszamy również do zostawiania w komentarzach informacji, które kierunki interesują Was najbardzie, a my wyszukamy najlepsze dla Was rozwiązania.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ