Dzisiaj mamy dla Państwa bardzo ciekawą propozycje, która udostępni Wam możliwość efektownego i szybkiego wylotu do Nowego Jorku w bardzo promocyjnej cenie. Jest tylko jeden mały problem, że trzeba przetransportować się do Rygi. Dla wielu z Was to żaden problem, jednakże warto jest zwrócić uwagę na to, że istnieje wiele busów, które praktycznie po same lotnisko są wstanie Cię podwieźć bez żadnego problemu. Także zapraszam do przeczytania naszego artykułu.

Tani lot Ryga – Waszyngton – Ryga to koszt około 1100 złotych w obie strony. Wydaje mi się, że dzięki temu będziesz mógł bardzo dużo zaoszczędzić, a ponadto zwiedzić bardzo piękne i urokliwe miejsce. Tanie loty na prawdę działają i nie macie się tutaj czego obawiać, jeżeli poleciałoby mniej osób to oni mogliby być stratni, a tak chociaż wypełnią się luki, których nie powinno być, aby lot był ekonomiczny.

riga

Cena będzie się zawsze różnić, ponieważ wszystko zależy od aktualnego kursu Euro. Pierwszy lot mamy z 2 przesiadkami, a drugi z jedną. Lot trwa stosunkowo długo, gdy jest to około 14 godzin, także należy uzbroić się w cierpliwość. Jest regulowany przez sprawdzone linie lotnicze, także nie ma się bać o to, że ten tani lot lotniczy będzie jakiś słabszy.

Link do oferty:

Kliknij tutaj

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ