wilno1

Trwa promocja na przejazdy z Warszawy oraz Wrocławia do jednych z najpiękniejszych miast, stolic Czech oraz Litwy – Praga i Wilno. W okazjonalnej cenie bo nie przekraczającej tak na prawdę 46 złotych będziesz mógł zwiedzić owe miejsca. Musisz pamiętać, że najlepiej będzie jak zrobisz sobie plan wycieczki aby nie marnować czasu. Jeżeli będziesz go miał to następnie użyj kodu promocyjnego i skorzystaj z taniej wycieczki. 

Dostępnych jest kilka promocyjnych opcji takich jak:

  • Warszawa – Wilno – Warszawa w koszcie 32 złotych
  • Warszawa – Praga – Warszawa 32 złotych
  • Wrocław – Praga – Wrocław 24 złotych
  • Wrocław – Wilno – Wrocław 46 złotych

Jak widzimy ceny tak na prawdę nie są wysokie i jeżeli ktoś ma czas oraz lubi podróżować to 24 złotych to nie duży wydatek. Od 12 października do 12 listopada będziesz mógł zarezerwować swój bilet – do Pragi bądź Wilna. Od 8 października trwa sprzedaż do 11 października także masz okazje zdobyć tani bilet.

Wszystkie bilety można zarejestrować w szybki sposób na stronie Lux Express, ich interfejs jest bardzo intuicyjny oraz nie będziesz miał problemu w zrealizowaniu tego kodu. Na taką ofertę czeka się czasami kilka miesięcy i wiele osób może szybko wykorzystać wolne miejsca także możesz się śpieszyć, bo warto!

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ