Tanie bilety lotnicze do Barcelony
Sagrada Familia, Barcelona

Poznań – Mediolan Bergamo – Poznań to koszt 78 PLN. Nie wydaje Ci się, że to jest za mało? Wiele osób posiada takie same przeczycie, jednak jest to rzeczywista cena za którą będziesz mógł kupić tani lot dla siebie i być może później jeszcze jak zostaną bilety wolne dla kogoś bliskiego. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo duża promocja i wiele osób może być zainteresowana tym tanim lotem, dlatego polecam większe zainteresowanie tym tanim lotem. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:mediolanTani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 grudnia, planowany powrót 14 grudnia.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 13:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 298.70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 grudnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ