klm w Krakowie british_airways Lufthansa_748

 

 

 

Ten tydzień przyniósł sporo dobrych informacji, zwłaszcza dla Krakowa, Bydgoszczy, Łodzi i Rzeszowa. Nowe linie i połączenia oznaczają większą konkurencję a więc niższe ceny i więcej promocji. Szczególnie przed uruchomieniem można spodziewać się ciekawych ofert na tani wypad, tanie bilety i fajne spędzenie wolnego czasu. Będziemy dla Was monitorować najtańsze opcje tanich biletów lotniczych
Zaczynamy przegląd od Krakowa:

2 wielkie wielkie niespodzianki:
potwierdzona: British Airways wraca do Krakowa, na razie sezonowo, od 1 maja 2015, cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Bilety już można rezerwować, najtańsze na razie od 400 pln w obie strony tylko z bagażem podręcznym. BA będzie latało airbusem 319 na terminal 5 czyli dogodne przesiadki na dalekie loty z BA. Przypominamy, ze loty z Warszawy są do mniej korzystnego terminalu T3. Czekamy na tanie bilety lotnicze!!

niepotwierdzona: KLM, sezonowo, od kwietnia 2015, Amsterdam, jeszcze nie jest ogłoszone ale jest juz na stronie KLM więc ogłoszenie będzie lada chwila. Mamy nadzieje na bardzo tanie bilety lotnicze !!

Bydgoszcz:
W 2015, zapewne od sezonu letniego, będzie regularne połączenie Bydgoszczy z Frankfurtem operowane przez linię  Lufthansa. Mamy nieoficjalne informacje, że rejsy mają się odbywać 3 lub 4 razy w tygodniu. pierwsze loty zaplanowano na koniec marca, czyli początek sezonu letniego. Czekamy na tanie bilety lotnicze.

Łódź i Rzeszów
W tych portach Adria planuje uruchomić bazę operacyjną ( zbazuje jeden samolot) na lotnisku w Łodzi oraz  uruchomić rejsy z Monachium do Rzeszowa. Oficjalne info ma być w przyszłym tygodniu. Tanie bilety lotnicze i super promocje mile widziane !!

Będziemy Was informować na bieżąco. Zapraszamy do ponownych odwiedzin!!

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ