Mamy dla Państwa egzotyczną ofertę, która przeniesie Was w zupełnie inną kulturę oraz klimat. Chiny są miejscem gdzie bardzo wiele osób chce wyjechać, ponieważ zupełnie się to różni od naszego społeczeństwa europejskiego. Teraz masz okazje w niskiej cenie polecieć do Chin i nie wydać za dużo, albo po prostu wydać to na coś innego w Chinach, aby podróżowało się nam bardziej przyjemnie. To tylko 1 869 złotych w obie strony – także upoluj swoje bilety.

Ogólnie jest to moim zdaniem bardzo dobra oferta i warto się na nią skusić, ponieważ jest wiele dostępnych terminów na kolejne miesiące, a dodatkowo będziesz mógł w szybki sposób polecieć do Chin w niskiej cenie!.

Wylot mamy dnia 10 listopada we wtorek. A przylot 25 listopada w Środę. Na wakacje możemy mieć od 10 dni, do 20, a nawet jest dostępna większa ilość dni. Wszystko zależy do tego na ile dni chcesz wyjechać, jeżeli będziesz chciał zrobić sobie krótki urlop to również w znajdziesz dla siebie termin. Każdy z takich terminów będziesz mógł coś wybrać dla siebie.

uciapa

Kolejne miesiące będą dla Ciebie również w okazjonalnej cenie za 1869 złotych. Dawno nie widziałem takiej promocji biletu do Chin, dlatego polecam Ci skorzystanie z tej opcji taniego lotu.

Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/2028

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ