Dominicana

Zainteresowani podróżą last minute? Po kilku dniach, biuro Tui.pl znowu obniżyło ceny przelotów czarterowych do dwóch egzotycznych miejsc. Tanie bilety lotnicze do Meksyku są dostępne za 1 297 zł, natomiast na rajską Dominikanę polecicie za 1 647 zł!

Tanie bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie Tui.pl

Dostępne terminy są na tygodniową podróż w marcu. Poniżej znajdują się dokładne terminy podróży wraz z linkami do ofert.

Tani wypad na Dominikanę (Punta Cana):

  • 12.03.2015-19.03.2015

Link do oferty:

image

 

Kiedy  lecieć na Dominikanę?

Dominikana jest zaliczana do strefy klimatu równikowego. Temperatura praktycznie cały rok utrzymuje się w granicach 30 st. C. jednak najlepsza pora, na podróż jest w okresie od grudnia do kwietnia/maja, bo w tym czasie rzadko pada. W pozostałych miesiącach (od czerwca do października) należy spodziewać się deszczu i wysokiej wilgotności powietrza.

 

Tani wypad do Meksyku (Cancun)

  • 13.03.2015-20.03.2015

Link do oferty

image

 

 

Kiedy  lecieć do Meksyku?

Meksyk jest krajem bardzo zróżnicowanym klimatycznie co jest spowodowane bliskością móż. Na wybrzeżu Pacyfiku temperatura zawsze wynosi 30 st. lub więcej. Z kolei Wschodnie wybrzeże charakteryzuje klimat podzwrotnikowy – w okresie od października do kwietnia temp. waha się od 25-30 st. Pora deszczowa trwa od czerwca do września, a większość deszczy spada na wybrzeżu, więc okres ten jest nie zalecany na podróż. Obszar pustyni i stepu (północno-zachodnia i północno-wschodnia części kraju), jest suchy i gorący, dlatego też można tu przyjeżdżać o każdej porze roku.

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ