Dzisiaj mamy dla Państwa o wiele lepszą ofertę na początek. Jednodniowy pobyt w Londynie. Można powiedzieć, że będziesz mógł spędzić tam cały dzień, a późnym wieczorem wrócić do swojego kraju. Będzie to dla Ciebie krótka i ciekawa wycieczka, która pozwoli Ci przekonać się do tanich podróży ze swojego kraju. A nawet wtedy kiedy lubisz szały zakupowe w Londynie. Oczywiście będziesz mógł wydłużyć swój pobyt, jednakże wtedy cena biletu wzrośnie. 

Tani lot Gdańsk – Londyn to koszt 78 złotych. To nie jest duża cena, dlatego warto jest w miarę szybko zarezerwować dla siebie lot. Wydaje mi się, że nie warto jest przepłacać, ciągle pojawiają się takie oferty i warto jest korzystać z tanich lotów.

gdn

Tani lot  Gdańsk – Londyn Stansted to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:05 › 10:25. Opcja plus jest w cenie 259 złotych, jednak wydaje mi się, że nie warto jest przepłacać jak lot nie trwa aż tak długo. W przykładowym załączniku wylot jest 18 listopad, planowany powrót 18 listopad.
Tani powrót Londyn Stansted -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 18:35 › 21:45. Opcja plus jest w cenie 259 złotych, jednak wydaje mi się, że nie warto jest przepłacać jak lot nie trwa aż tak długo. W przykładowym załączniku powrót jest 18 listopad

Link do oferty:

Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ