Bolonia, stolica Emilii-Romanii to jedno z najpiękniejszych włoskich miast. Słynie z gotyckich i renesansowych zabytków. Malowniczych arkad i strzelistych wież. Tanie loty z Wrocławia do Bolonii dostępne są w listopadzie za jedyne 130 zł.

Tanie loty do Bolonii

Już dziś za jedyne 130 zł możesz klikając tutaj zarezerwować tanie loty z wylotem z wrocławskiego lotniska w Strachowicach 23 listopada 2016 do portu lotniczego Bologna-International oraz powrotem 30 listopada 2016 pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi liniami lotniczymi Ryanair. Tutaj sprawdzisz dojazd do lotniska we Wrocławiu, natomiast tutaj sprawdzisz warunki przewozu dzieci oraz bagażu w liniach Ryanair. Tanie noclegi w Bolonii znajdziesz na Booking.com. Do przemieszczania się po Bolonii świetnym rozwiązaniem będzie wynajęcie samochodu, zrobisz klikając w wyszukiwarkę u dołu strony pod tekstem.

Zwiedzanie Bolonii

Najstarszymi zabytkami Bolonii są rzymskie ruiny amfiteatru, akweduktu i term. Znajduje się tu wiele pięknych starych kościołów. Najważniejszymi z nich są katedra romańska, Bazylika św. Petroniusza w Bolonii, Katedra Świętego Piotra, gotycki kościół św. Franciszka oraz Bazylika Santo Stefano. Spośród budowli miejskich warto zaznaczyć romańskie i gotyckie wieże mieszkalne, z których Bolonia słynie na całą Europę i świat, renesansowe pałace, ratusz i siedzibę uniwersytetu. Ważnymi muzeami miasta są Miejskie Muzeum Archeologiczne, słynące ze starożytnych eksponatów etruskich, rzymskich i egipskich oraz Muzeum Sztuki Współczesnej. (MAMBO). Więcej informacji o Bolonii, Włoszech, znajdziesz w najlepszych na rynku wydawniczym przewodnikach serii Bezdroża.

Tanie loty z Wrocławia

Odwiedzaj codziennie witrynę Taniwypad.pl oraz nasz profil facebookowy. Znajdziesz tu najciekawsze tanie loty z Wrocławia, Krakowa, Poznania, Warszawy, Katowic, Gdańska oraz innych polskich miast do atrakcyjnych lokalizacji we Włoszech, Hiszpanii, Grecji, Maroku, Cyprze, Malcie i innych ciekawych lokalizacji w Europie, Azji, Afryce. Z nami możesz zorganizować cały swój wypoczynek wakacyjny, weekendowy oraz wyjazd biznesowy. Z naszą pomocą znajdziesz tani nocleg w okolicy, spanie na lotnisku, wynajmiesz samochód w miejscu docelowym, zamówisz przewodnik oraz zorganizujesz cały swój tani wypad.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ