Tanie bilety lotnicze do Wenecji
Wenecja

Wenecja jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych miast na świecie. Położona na archipelagu mnóstwa wysepek oddzielonych od siebie kanałami stanowi obiekt pożądania wielu turystów. Jest świetnym miejscem dla zakochanych, którzy marzą o wspólnym przepłynięciu gondolą po kanałach Wenecji.

Tanie loty do Wenecji

Korzystając z naszej wyszukiwarki tanich połączeń lotniczych Flipo.pl klikając u dołu strony spędzisz niezapomniane wakacje w Wenecji już od 223 zł. Nasza oferta obejmuje wylot 28 sierpnia 2016 oraz powrót 31 sierpnia 2016 pomiędzy lotniskami Wrocław-Strachowice i Wenecja-Treviso. Za jedyne 379 zł korzystając z naszej wyszukiwarki tanich noclegów Booking.com po prawej stronie zarezerwujesz swoje noclegi w Wenecji. U dołu strony w okienku Rentalcars.com zorganizujesz transport z lotniska.

Zwiedzanie Wenecji

Pomiędzy wąskimi uliczkami, zaułkami i kanałami Wenecji ukrytych jest wiele pięknych kościołów, pałaców i muzeów. Najważniejszym miejscem miasta i jego centrum jest Plac Św. Marka. Tutaj mieści się ogromnych rozmiarów Bazylika Św. Marka z przepięknymi freskami i mozaikami oraz pałac dawnych władców Wenecji – Dożów. Stąd rozciąga się również piękny widok na Canale Grande, czyli Wielki Kanał, największy i najsłynniejszy spośród weneckich kanałów oraz na lagunę – Lido di Venezia. W okolicach Placu Św. Marka i Canale Grande znajdują się najpiękniejsze pałace Wenecji.

Widok na Wielki Kanał z licznymi gondolami, statkami, jachtami robi ogromne wrażenie. Przepłynięcie jedną z weneckich gondoli po kanałach jest obowiązkowych punktem zwiedzania miasta, szczególnie dla zakochanych. Istnieje wiele możliwości skorzystania z gondoli, tramwaju wodnego czy innych form transportu wodnego. Plaża przy Lido di Venezia uchodzi za jedną z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych w całych Włoszech. Można tu spotkać gwiazdy światowego formatu, aktorów, piosenkarzy, sportowców z pierwszych stron gazet.

Tanie loty z Wrocławia

Zapraszamy codziennie na Taniwypad.pl. Znajdziesz tu wiele atrakcyjnych ofert na tanie loty z Wrocławia oraz innych lotnisk w Polsce do ciekawych miast w Europie. Korzystając z naszych wyszukiwarek tanich lotów, noclegów i rezerwacji samochodów zorganizujesz cały swój wyjazd wakacyjny, wypoczynkowy, weekendowy. Sprawdzaj nas każdego dnia a znajdziesz odpowiednią ofertę dla siebie. Jeśli interesują Cię jakieś kierunki, zapraszamy do pisania sugestii w komentarzach na naszej stronie oraz na facebookowym fanpage’u. Zestawimy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania tanich lotów oraz noclegów.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ