Londyn to bardzo popularny cel turystów z całego świata. Stolica Wielkiej Brytanii każdego roku przeciąga rownież wielu turystów z Polski. Ta jedna z metropolii o znaczeniu globalnym należy do największych i najbardziej zabytkowych miast Europy. Już dziś masz możliwość zarezerwować tanie loty do Londynu z Wrocławia na listopad za jedyne 148 zł.

Tanie loty do Londynu

Dzięki Flipo.pl możesz zarezerwować tanie loty do Londynu w listopadzie już od 148 zł. Nasza oferta obejmuje wylot z wrocławskiego lotniska w Strachowicach w środę 23 listopada 2016 na lotnisko Londyn Stansted oraz powrót ze Stansted do Stachowic w środę 30 listopada 2016 z liniami lotniczymi Wizz Air. Szczegółowe informacje dotyczące przewozu dzieci, bagaży, sprzętu sportowego u tego przewoźnika znajdziesz w tym miejscu. Tutaj znajdziesz dokładne informacje dotyczące dojazdu na wrocławskie lotnisko. W wyszukiwarce u dołu strony możesz wynająć samochód, aby w komfortowych warunkach przemieszczać się po Londynie. Na serwisie Booking.com znajdziesz i zarezerwujesz tanie noclegi w Londynie.

Atrakcje Londynu

Do najważniejszych budowli londyńskich należy zaliczyć legendarny most zwodzony, stanowiący niejako symbol tego miasta – Tower Brigde. Jego nazwa pochodzi od położonej nieopodal wariwni Tower of London, która była siedzibą królewską, więzieniem jak i pełniła inne funkcje. Kolejnym symbolem Londynu jest Opactwo Westminsterskie, gdzie mieści się obecnie Parlament, Wieża Zegarowa ze słynnym Big Benem. W przeszłości budynek ten rownież był siedzibą dworu królewskiego. Współcześnie odbywają się tam koronacje. W dziejących czasach suedzibą dworu angielskiego jest Buckingham Pałace. Warto rownież odwiedzić Eye of London na Tamizą, Pucadilly Circus Hyde Park oraz Greenwich. Więcej informacji i Londynie znajdziesz tutaj oraz w jednym z przewodników znakomitego wydawnictwa turystycznego Bezdroża.

Tanie loty z Wrocławia

Zapraszamy wszystkich naszych czytelników do częstej lektury naszego serwisu turystycznego Taniwypad.pl oraz naszych profili na Facebooku i na innych mediach społecznościowych. Znajdziecie tu najlepsze oferty na tanie loty do Londynu, Paryża, Rzymu, Madrytu, Barcelony, Maroka, na Maltę, Cypr i innych lokalizacji w całej Europie, Azji, Afryce i na całym świecie z Wrocławia, Poznania, Gdańska, Krakowa, Warszawy, Katowic i z innych polskich portów lotniczych. Z nami zorganizujesz cały swój tani wypad na urlop, wakacje, weekend: zarezerwujesz tanie loty, tanie naclegi, wynajmiesz samochód, zamówisz przewodnik turystyczny. Wszystko to dostępne jest na jednej stronie. Zachęcamy również wszystkich naszych czytelników do pisania w komentarzach jakie kierunki i w jakim czasie najbardziej Was interesują, a my zestawimy najkorzystniejsze dla Was rozwiązania, oferty i promocje na tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ