Dortmund
Dortmund

Dortmund jest jednym z głównych miast przemysłowego Zagłębia Ruhry w Niemczech. To także ważny ośrodek finansowy, ekonomiczny i gospodarczy naszych zachodnich sąsiadów. Ponadto Dortmund jest bardzo starym miastem, które ma do zaoferowania turystom wiele atrakcji i zabytków. Tanie loty z Wrocławia do Dortmundu na przełomie października i listopada dostępne są już od 188 zł.

Tanie loty do Dortmundu

Za jedyne 188 zł zarezerwujesz tanie loty z Wrocławia do Dortmundu korzystając z zaprzyjaźnionej wytszukiwarki tanich lotów Flipo.pl. Promocja ta obejmuje wylot w poniedziałek 31 października 2016 z lotniska we Wrocławiu na lotnisko w Dortmundzie oraz powrót z Dortmundu do Wrocławia w poniedziałek 7 listopada 2016 w liniami lotniczymi Wizz Air. Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przewozu dzieci oraz bagaży w tych liniach lotniczych. W tym miejscu dowiesz się jak najlepiej dotrzeć na wrocławskie lotnisko. Na Booking.com znajdziesz i zarezerwujesz tanie noclegi w Dortmundzie. Natomiast u dołu strony masz możliwość wynajęcia samochodu do podróżowania po Dortmundzie.

Zwiedzanie Dortmundu

Najważniejszymi świątyniami Dortmundu są: romański warowny kościół św. Piotra, kościół Syburg, romańsko-gotycki Kościół Mariacki, gotyckir kościoly św. Rajnolda, św. Jana Chrzciciela, św. Piotra. W Dortmundzie znajdziemy wiele pozostałości po średniowiecznych fortyfikacjach oraz stare zamki, m.in. ruiny zamku Hohensyburg, Hörder Burg, czyli wieża zamkowa, zamki Haus Rodenber i Haus Westhusen, Torhaus Rombergpark, czyli brama warowna. Na uwagę zasługują również pozostałości dóbr rycerskich. Wiecej o Dortmundzie i Niemczech przeczytasz w świetnych przewodnikach serii Bezdroża.

Tanie loty z Wrocławia

Zapraszamy wszystkich miłośników podróży do częstej lektury naszego serwisu turystycznego Taniwypad.pl oraz naszych profili w mediach społecznościowych. Znajdziesz tu najlepsze oferty i promocje na tanie loty z Wrocławia, Poznania, Krakowa, Gdańska, Warszawy, Katowic i innych polskich portów lotniczych do najciekawszych lokalizacji w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Giszpanii, Grecji, Skandynawii, Maroku, na Cyprze, Malcie i innych krajach w Europie, Azji, Afryce i na całym świecie. Z nami zorganizujesz swój tani wypad w całości od podstaw: zarezerwujesz tanie loty i tanie noclegi, wynajmiesz samochód i zamówisz przewodnik turystyczny. Zachęcamy również naszych podróżników do zastawiania w komentarzach informacji, jakie kierunki Was interesują i w jakim czasie, a my zestawimy najlepsze możliwe dla Was rozwiązania i promocje na tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ