Tanie bilety lotnicze do Paryża
Paryż
Tanie bilety lotnicze do Paryża
Paryż

Kapitalna cena przelotów do miasta marzeń, ♥ miłości ♥ i kultury od węgierskich, tanich linii lotniczych Wizz Air. Za loty w obie strony  z głównego lotniska w Warszawie do Paryża zapłacicie 78 zł. Tani wypad możliwy w październiku.

Tytułowa cena jest dla posiadaczy członkostwa w klubie WiZZ Discount Club (WDC). Cena regularna jest od kilkunastu do kilkadziesięciu złotych wyższa.

Tanie bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie wizzair.com

Pamiętajcie, że bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie i musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Dostępne terminy na tani wypad: Warszawa – Paryż Beauvais – Warszawa:

  • Wylot:              39 zł | 14 październik
  • Powroty:          39 zł | 21 październik

image

 

Dojazd Jak dojechać z lotniska Paryż-Beauvais do centrum Paryża?

Lotnisko Paryż-Beauvais jest położone ok. 3 km od Beauvais, a ok. 90 km od północy Paryża. By dojechać do centrum macie kilka możliwości:

  • taksówką – czas podróży to ok. 60-90 min, a koszt w zależności od pory dnia: w dzień ok. 140-180 EUR, w nocy ok. 170-180 EUR. Postój taksówek znajduje się przed terminalem
  • koleją – pociąg TER kursuje co 40 min między stacją kolejową Beauvais a Paryżem, na którą z lotniska można się dostać autobusem (4 EUR) lub autobusem miejskim nr 12 (0,90 EUR), który żadko kursuje oraz taksówką (12 EUR). Czas podróży pociągiem to ok. 1h 15min. Koszt biletu normalnego to ok. 13EUR, a dla studentów 9,30 EUR.
  • autobusem – czas przejazdu to ok 75 min w cenie 16 EUR. Autobus dojeżdża pod Terminal 1. Odjazd autobusów jest dopasowany do odlotów i przylotów
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ