Langkawi, Malezja
Langkawi, Malezja
Langkawi, Malezja

Dzięki trwającej promocji bardzo dobrych linii lotniczych Turkish Airlines, stolica Malezji i jej największe miasto, położone w środkowej części Półwyspu Malajskiego dostępne za 1 993 zł! Tanie bilety lotnicze są ze stolicy, a tani wypad możliwy od października br. do marca 2016r. 

Linie lotnicze oferują terminy lotów na przypadającą w Kuala Lumpur (jak i w całej Malezji) porę deszczową. Nie oznacza to jednak, że jest to bardzo duży okres opadowy. Deszcz głównie pada wieczorami i w nocy, dzięki czemu w dzień temperatury są znośne.

Lecąc na Półwysep Malajski macie kilkugodzinną przesiadkę w Stambule. Tak samo jest podczas podróży powrotnej. Podróżujecie na pokładach jednej linii lotniczej, dlatego też ona bierze odpowiedzialność za ewentualne opóźnienia. Niewstawienie się na któryś z lotów skutkuje utratą biletu. W cenie macie bagaż rejestrowany o maks wadze 25 kg, bagaż podręczny oraz podstawowe ubezpieczenie.

Tanie bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie Turkish Airlines.

Podsumowując, cena poniżej 2000 zł, bagaż w cenie i znośne przesiadki to super okazja!

Tani wypad:

  • ok. 1 993 zł | Warszawa – Kuala Lumpur – Warszawa

img

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Obserwujecie nasze pozostałe wpisy, a znajdziecie propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też po prostu na tani wypad na weekend. Informujemy o wszystkich najlepszych, aktualnych promocjach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, kolejowe oraz autkowarowe.

Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera by najlepsze okazje nie uciekły Wam z przed nosa:)

Lajkujcie stronę i udostępniajcie znajomym !!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ