Tanie bilety lotnicze do Amsterdamu
Amsterdam
Tanie bilety lotnicze do Amsterdamu
Amsterdam

Kapitalna cena wypadu do Amsterdamu. Dzięki tanim biletom lotniczym Ryanair oraz promocji przewoźnika MegaBus za podróż w obie strony zapłacicie ok. 110 zł. Pobyt proponujemy pod koniec wakacji.

Konstytucyjna stolica Holandii to jedna z największych metropolii na świecie.  Słynie z wolności, erotyki i rowerów. Jest to miasto charakteryzujące się kulturową tolerancją. Dlatego warto skorzystać z naszej propozycji i po prostu tam polecieć.

Tytułowa cena jest dla wszystkich.

Tanie bilety autokarowe z Brukseli do stolicy Holandii kupicie na stronie megabus.com. Bilet w dwie strony przy wcześniejszej rezerwacji przez internet kosztuje 2 funty.

Lecicie z dwoma bagażami podręcznymi – pierwszy bagaż do 10kg o max wymiarach 55x40x20cm oraz drugi o max wymiarach 35x20x20cm.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie ryanair.com Podane ceny przelotów obowiązują przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

Terminy lotów oraz przejazdów można dowolnie konfigurować, jednak wtedy tytułowa cena może ulec zmianie. W proponowanej cenie możecie znaleźć kilka terminów.

Przykładowa rezerwacja:

 

image

image

image

 

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ