Bruksela, stolica Belgii i Unii Europejskiej to miasto obfitujące w zabytki gotyckie, renesansowe i secesyjne. To również nowoczesne miasto, które możesz zwiedzić wylatując z Warszawy na tydzień za jedyne 86 zł.

Tanie loty do Brukseli

Już dziś możesz zarezerwować tanie loty z Warszawy Modlina do Brukseli Charleroi z wylotem 16 września 2016 oraz powrotem 23 września 2016 za jedyne 86 zł. Tutaj znajdziesz szczegóły oferty oraz możesz dokonać rezerwacji lotów. Klikając w tym miejscu znajdziesz informacje na temat przewozu dzieci i bagaży w liniach Ryanair, natomiast w tym miejscu dowiesz się jak dojechać na lotnisko w Modlinie. Tutaj możesz znaleźć i zarezerwować tanie noclegi w Brukseli w trakcie całego tygodniowego pobytu za jedyne 507 zł. Do przemieszczania się po mieście przydatny będzie samochód, który możesz wynająć klikając w wyszukiwarkę u dołu strony.

Atrakcje Brukseli

W stolicy Belgii można znaleźć liczne zabytki architektury secesyjnej, m.in. kamienice i pałace. Historycznym centrum miasta jest Wielki Plac, przy którym znajduje się gotycki Ratusz (Hôtel de Ville). Innymi ważnymi zabytkowymi budowlami miasta są Dom Króla, czyli Maison du Roi z XIX w., Pałac Królewski z XIX w, Pałac Narodów, czyli Palais de la Nation, gdzie mieści się siedziba parlamentu. Najpiękniejszymi kościołami miasta są Katedra św. Michała i św. Guduli oraz kościół Notre-Dame du Sablon. Warto zajrzeć do Parku Brukselskiego z XVIII w., Pasażu św. Huberta oraz Czarnej Wieży. Przykładem nowoczesnej architektury jest Atomium. To 103-metrowej wysokości model kryształu żelaza wybudowany z okazji Expo w 1958 r. Więcej o Brukseli i Belgii przeczytasz w jednym z przewodników serii Bezdroża.

Tanie loty z Warszawy

Codziennie zapraszamy do odwiedzania serwisu Taniwypad.pl oraz fanpage’a facebookowego. Każdego dnia znajdziesz tu oferty i promocje na tanie loty z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Katowic oraz innych polskich portów lotniczych do atrakcyjnych lokalizacji w całej Europie i nie tylko. Korzystając z wyszukiwarek na stronie możesz wykonać rezerwacje na tanie loty, tanie noclegi, wynająć samochód oraz zamówić przewodnik. Na naszym serwisie zorganizujesz cały swój urlop, wakacje lub weekend. Zapraszamy do zostawiania w komentarzach informacji, jakie kierunki i w jakim czasie Was interesują najbardziej. Zestawimy najkorzystniejsze dla Was rozwiązania na tanie loty i noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ