Od kilku tygodni czekałem na tą ofertę i udało mi się znaleźć korzystną opcje. Możemy znaleźć bardzo tanie bilety do Pekinu w cenie 1897 złotych z obie strony. Jest to jedynie około 949 złotych w jedną stronę. Takie okazje zdarzają się rzadko i na pewno za niedługo nie będą dostępne w wyszukiwarce esky, u przewoźnika LOT. Także należy się śpieszyć, aby nie nikt nie zarezerwował nam miejsca!

1

Tani lot Warszawa – Pekin to koszt 1897,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:55 do 06:35. Dostępna jest jedynie zwykła opcja w tej cenie. W przykładowym załączniku wylot jest 5 stycznia, planowany powrót 11 stycznia.

2

Tani powrót Pekin – Warszawa to koszt  1897,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 08:45 do 11:30. Dostępna jest jedynie zwykła opcja w tej cenie. W przykładowym załączniku powrót jest 11 stycznia.

Czas podróży 5 stycznia wynosi 8 godzin 40 minut. Czas podróży 11 stycznia wynosi 9 godzin 45 minus. Jak za lot w dwie strony, jest to bardzo dobra i przyzwoita cena. Jest to lot również bez przesiadek i wszystkie opłaty i podatki są już wliczone w cenę biletu. Poniżej przedstawię link potrzebny do zrealizowania zamówienia w którym mogą państwo szybko i bez problemowo wybrać dla siebie datę.

Linki potrzebne do realizowania zamówienia:

http://www2.esky.pl/okazje/3598/WAW-PEK-LO

 

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ