Dwa całe dni w Londynie w niskiej cenie to tak na prawdę rozkosz dla każdego z Nas. Należy pamiętać o tym, że do takiej krótkiej wyprawy należy się bardzo dobrze przygotować. Plan będzie niezbędny i warto będzie się go trzymać, gdyż niektóre rzeczy mogą nas zachwycić. Dzisiaj przedstawiamy bardzo dużą promocję, która pozwoli Nam zwiedzić Londyn w dwa dnia i na pewno później wrócić do niego pewniej!

iwzzz

Jak widzimy na przedstawionym wpisie tani wylot  Warszawa – Londyn mamy zorganizowany na 6 grudnia 2015 roku. Lot odbywa się od 06:00 do 07:35. W opcji BASIC 39zł oraz 79 zł w zależności czy jesteśmy członkami WIZZ Discount Club. Cena opcji PLUS to koszt 269,30 zł z członkostwem, a cena regularna to 309, 30 złotych.

iwzz1z

Jak widzimy na przedstawionym wpisie tani przylot Londyn  – Warszawa  mamy zorganizowany na 7 grudnia 2015 roku. Lot odbywa się od 20:35 do 23:35. W opcji BASIC 54zł oraz 99 zł w zależności czy jesteśmy członkami WIZZ Discount Club. Cena opcji PLUS to koszt 284,30 zł z członkostwem, a cena regularna to 329, 30 złotych.

Także całościowo wychodzi nas to 93 złotych. Jest to moim zdaniem bardzo dobra cena jak za lot w dwie strony. Nie jest to długi okres, jednakże można spokojnie w tym czasie zwiedzić najważniejsze elementy kultury Londynu.

Link do oferty:

https://wizzair.com/pl-PL/Select

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ