ARCHIV - Maschinen der irischen Airline Ryanair stehen auf dem Vorfeld des Flughafens Frankfurt-Hahn (Archivfoto vom 22.04.2008). Am Flughafen Hahn soll nach Angaben des Südwestrundfunks (SWR) eine Terminalbenutzungsgebühr eingeführt werden. Sie soll direkt bei den Passagieren erhoben werden. Auf jeden Fluggast solle eine Zahlung von etwa drei Euro zukommen. Foto: Thomas Frey dpa/lrs (zu dpa lrs 7315 vom 16.12.2008) +++(c) dpa - Bildfunk+++

Dzisiaj masz okazje w prosty i szybki sposób polecieć tanią linią lotniczą do Kolombo. Wiele osób tak podróżuje i świetne udaje im się zwiedzać nowe miejsca w świetnej cenie. Wystarczy znać język angielski i w prosty sposób można się porozumieć i nie mieć problemu ze zrozumieniem inny sposób. Warszawa – Kolombo to lot bardzo długi jednakże opłaca się chociaż jeden raz w życiu tam lecieć. 

Tani lot Warszawa – Kolombo to koszt 2061 złotych, a wspomnienia będą do końca życia. Jednakże należy się szybko decydować, ponieważ w takiej cenie bilety mogą się bardzo szybko sprzedać.

mati

Lot organizuje Qatar airways i jest to sprawdzony usługodawca, który pod dłuższego czasu systematycznie organizuje tanie loty. Przygotowany przez nas wylot będziesz miał możliwy 18 stycznia, a powrót 25 stycznia. Oczywiście bez problemu będziesz mógł go przedłużyć do końca stycznia, a nawet lutego, także spokojnie znajdziesz dla siebie termin. Lot trwa od 14h – 20 godzin, także będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość. Wydaje mi się, jednak, że warto jest zaoszczędzić w właśnie w ten sposób wydać to jakoś inaczej, tak aby poznać inną kulturę i dodatkowo wynieść coś z tego.

Jeżeli macie jakieś problemy z rezerwacją biletu, czy innymi drobnostkami to prosimy o kontakt.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/3871/WAW-CMB-QR

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ