Kolejna bardzo ciekawa opcja wyjazdu do Genewy w drugiej połowie lutego. Jest to bardzo dobra okazja, jednakże tak na prawdę musisz się śpieszyć, aby skorzystać z tych tanich lotów. Jeżeli nie będziesz miał szczęścia to będziesz musiał czekać na kolejną promocję z naszej strony. Zapraszam do zapoznania się z ofertą, ponieważ jest ona bardzo dobra i za niedługo może zniknąć z oferty.

Tani lot Warszawa – Genewa to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Jest to bardzo atrakcyjna cena i warto jest czasami zaryzykować skorzystania z takiego lotu dla siebie. Zastanów się szybko i podejmij decyzje, a może uda Ci się uzyskać ten lot. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot Warszawa – Genewa.

genewa1
Tani lot Warszawa– Genewa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:10 do 08:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 260,90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 26 lutego, planowany powrót 29 lutego.

Tani powrót Genewa -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 08:55 do 11:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 260,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 29 lutego.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ