Lepszej opcji nie ma aby w niskiej cenie dostać się do mniejszego niż główne miasto w Wietnamie. Wiele osób zawsze unika stolic czy większych miast po to aby zwiedzić takie prawdziwe życie niż miastowe. Wiele osób po prostu więcej może Ci przekazać na obrzeżach niż w epicentrum miasta. Jeżeli jesteś osobą, która chce poznać normalnych ludzi to musisz wiedzieć, że Hanoi Noi Bai będą dobrą bazą do tego, ponieważ z tego miejsca możesz dostać się do miejscowych fajnych wiosek. W tym artykule będę prezentować tani lot, w innym rozpiszę troszkę więcej o Wietnamie jeżeli będziecie zainteresowani. 

Tani lot Warszawa do Hanoi Noi Bai to koszt 1859 PLN i zagwarantuje Ci możliwość wyjechania do Wietnamu, jeżeli oczywiście jeszcze znajdziesz wolny dla siebie termin, ponieważ one aktualnie są, ale wszystko zależy od tego czy w nie trafisz.

test1

Zaplanowaliśmy podróż w Marcu, jednakże lot możesz rezerwować od lutego. Nasza podróż będzie trwała 7 dni. Wylot mamy 13 marca, a powrót 20 marca, jednakże bez problemu będziesz mógł wrócić nawet 28 marca. Podróż trwa od 23-26 godzin oraz w trakcie podróży obecne są 2 przesiadki. Lot odbywa się sprawdzoną linią lotniczą, także nie musisz się obawiać tak taniego biletu. Poniżej przesyłam link, dzięki któremu będziecie mogli w szybki sposób wybrać dla siebie odpowiedni, wolny termin.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/5150/WAW-HAN-QR

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ