Wyszukaliśmy dla Państwa bardzo ciekawą ofertę wyjazdu do jednego z większych miast Izraela. Dzięki tej wycieczce będziecie mogli zwiedzić bardzo ładne miejsca i w prosty sposób w o wiele lepszy sposób w przyszłości funkcjonować, ponieważ podróże rozwijają duchowo nasze ciało i psychikę. Warto jest z takich prostych rzeczy korzystać, ponieważ jest to podstawa, aby zostać podróżnikiem. Tanie wypady to podstawa. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem.

Tani lot Warszawa Chopin – Tel-Aviv to koszt tylko i wyłącznie 148 złotych. Jest to mała kwota i raczej nie znajdziesz niższej ceny dla siebie. Jeżeli będziesz miał ochotę możesz dalej szukać, jednakże będzie to trudne. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
tel-aviv

Tani lot Warszawa Chopin – Tel-Aviv to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 15:20 do 20:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74,00 /119 złotych oraz opcja PLUS za 340,00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 26 stycznia, planowany powrót 2 lutego.

Tani powrót Tel-Aviv -> Warszawa Chopinto koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 20:55 do 23:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74,00/119 złotych oraz opcja PLUS za 340,00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 2 lutego.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ