Kolejna ciekawa propozycja dla Państwa na dzisiaj! Otóż znaleźliśmy bardzo tani lot, który umożliwi Wam podróż do Brukseli. Jeżeli masz ochotę się do niej udać to dzisiaj możesz zamówić już dla siebie swój bilet. Musisz się spieszyć, ponieważ w tej cenie bardzo szybko mogą bilety zostać wyprzedane i już nie będziesz miał go okazji kupić. Zapraszam do przeczytania naszego artykułu w celu spokojnego zarezerwowania lotu.

Tani lot Warszawa Chopin -> Bruksela Charleroi to koszt 78 złotych w obie strony. Musisz pamiętać o tym, że wiele jest chętnych i nie zawsze w tych okresach czasu proponowanych przez nas będzie określone tanie miejsce. Mogą ceny wzrosnąć to jest normalne. maxi1

maxi2

Tani lot Warszawa Chopin – Bruksela Charleroi to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:20 do 08:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 284.00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 10 stycznia, planowany powrót 12 stycznia.

Tani powrót Bruksela Charleroi-> Warszawa Chopinto koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:00 do 22:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 254.60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 12 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ