Stolica Malezji to bardzo piękne i urokliwe miasto. Warto zwrócić uwagę na to, że kultura jest tam zupełnie inna niż w Europie. Osobiście jak tam byłem kilka lat temu to czułem się zupełnie inaczej. To miejsce jednak bardzo szybko się zmienia, jednakże zachowuje ciągle swój klimat. W cenie 1 899,00 zł można kupić bilet na podróż w obie strony. Jest to bardzo duża oszczędność i warto pamiętać, że ta cena zawiera dodatkowo wszystkie opłaty oraz podatki. Także na czysto podróż wynosi 1899 złotych.

Terminy dostępnej podróży można znaleźć w listopadzie, grudniu oraz styczniu oraz lutym, marcu i kwietniu. Najwięcej aktualnie oferty jest na listopad, także tutaj mamy dla Państwa ofertę tygodniowego wypadu.

wylot

Tani lot Warszawa – Kuala Lumpur to koszt 1899 złotych całościowo w dwie strony bez żadnego członkowstwa. Lot odbywa się od 12:40 i trwa 19h 40 minut . Dostępna jest tylko jedna opcja cenowo. W przykładowym załączniku wylot jest 27 grudnia, planowany powrót 25 listopada.

przylot

Tani powrót Kuala Lumpur-> Warszawa to koszt 1899 złotych całościowo w dwie strony bez żadnego członkowstwa. Lot odbywa się od 23:45 i trwa 19h 5 minut. Dostępna jest tylko jedna opcja cenowo.  W przykładowym załączniku powrót jest 25 listopada.

Linki do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/1768?a_aid=fly4free

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ