Dzisiaj mamy dla Was bardzo duża promocje, dzięki niej w prosty i szybki sposób będziecie mogli efektywnie w szybki sposób znaleźć się w Glasgow. Tanie loty funkcjonują od dawna i nie należy obawiać się ich. Wiele osób myśli, że jakoś inaczej, ktoś później na nich patrzy, jednak tak na prawdę to ty jesteś jeszcze lepszym klientem, ponieważ wspierasz dodatkowo firmę, tak to owe miejsca byłyby puste. Zapraszam do zapoznania się z całością naszego artykułu.

Tani lot Bydgoszcz Szwederowo do Glasgow Intl Airport to koszt 78 złotych w obie strony. Jest to bardzo duża promocja i tak na prawdę warto jest zainteresować się tą opcją. Jeżeli będzie odpowiadać Ci termin to rezerwuj bilet w ciemno, ponieważ za kilka dni ta opcja może być nie dostępna dla Ciebie. Wiele mamy takich przypadków jak piszemy specjalnie ofertę dla kogoś, że ona bardzo szybko znika. Inni użytkownicy też dostają bardzo szybko powiadomienie i poprzez to oferty znikają błyskawicznie.

glask

Tani lot Bydgoszcz Szwederowo – Glasgow Intl Airport to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:2521:55. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 2 grudnia, planowany powrót 9 grudnia.
Tani powrót Glasgow Intl Airport – Bydgoszcz Szwederowo to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 16:40→20:00. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 9 grudnia.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/3640/BZG-GLA-FR

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ