Indonezja

Tanie bilety do dalekiej Azji z naszej stolicy. Bilety na Trasie Warszawa – Indonezja (Dżakarta) – Warszawa w dobrej cenie 1999 PLN. Dostępne terminy od października do listopada oraz od stycznia do marca (powroty także możliwe w kwietniu).

Indonezja
Indonezja

 

Indonezja, jak wiele państw rozwijających się, w pełni zasługuje na nazwę „kraju kontrastów”. Można tam pojechać w dowolnym okresie, ale w czasie pory deszczowej należy sprawdzić, czy do wybranego miejsca da się w danym okresie dojechać, i czy dojazd będzie bezpieczny. Za optymalny czas podróży do Indonezji uważa się miesiące od maja do października. Teoretycznie jest wtedy pora sucha.

Podróż z bagażem rejestrowanym do 30 kg linią Turkish Airlines z wygodną przesiadką w Stambule. Rezerwacji dokonacie w serwisach pośredniczących w rezerwacji biletów lotniczych np.Flipo.pl.

Cała trasa na jednym bilecie Turkish Airlines, więc za ewentualne opóźnienia odpowiada linia lotnicza. Jest sporo dostępnych terminów w tytułowej cenie m.in. na październik, jeden z najlepszych miesięcy na podróż.

Tani wypad:

Przykładowa rezerwacja:

img

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ