Tanie bilety lotnicze do Tokio
Sakura (Chidorigafuchi), Tokio

Germanwings oraz All Nippon Airways obniżyły jeszcze o kilkadziesiąt złotych cenę przelotów do stolicy Kraju Kwitnącej Wiśni. Teraz możecie kupić tanie bilety lotnicze na trasie Warszawa – Tokio – Praga za 1 435 zł. Kalendarz terminów poniżej.

Tanie bilety lotnicze do Tokio
Sakura (Chidorigafuchi), Tokio

 

Tam i z powrotem lecicie z jedną  przesiadką w Düsseldorfie (DUS). W tytułowej cenie macie 2 sztuki bagażu rejestrowanego max 23kg, bagaż podręczny, podstawowe ubezpieczenie oraz wszystkie opłaty lotniskowe.

Tanie bilety lotnicze do Tokio kupicie na stronie flipo.pl

Jest sporo dostępnych terminów od kwietnia do października. Najwięcej na maj.

Z Pragi do kraju najtaniej dostaniecie się dzięki przewoźnikom PolskiBus oraz Simple Express.

Obserwujecie nasze pozostałe wpisy, a znajdziecie propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też po prostu na tani wypad na weekend. Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera by najlepsze okazje nie uciekły Wam z przed nosa:)

Lajkujcie stronę i udostępniajcie znajomym !!

Tani wypad: 

image

Dojazd Jak dojechać z/do lotniska Tokyo Narita  do/z centrum miasta?

Lotnisko Tokyo Narita znajduje się ok. 65 km od miasta. Posiada dwa terminale pomiędzy którymi kursuje bezpłatny bus.

Możliwości dojazdu do Tokyo:

  • autobusem – z lotniska do różnych dzielnic Tokyo, hoteli czy też innych miast kursuje kilka linii autobusowych. Autobusy odjeżdżają z Terminalu 1 (Skrzydło Północne) i Terminalu 2 (Skrzydło Południowe).
  • pociągiem – jest kilka możliwości: Skyliner – 41 min do stacji Ueno – 2400 jenów (dzieci 1200 jenów); Access Express – 41 min do stacji Ueno – 1200 jenów (dzieci 600 jenów); Narita Express (N’EX) – 53 min do stacji Tokio – 2940 jenów, 4430 jenów w pierwszej klasie, dzieci 6-11 lat 50%; Keisei Main LINE– 41 min do stacji Ueno – 1000 jenów (dzieci 500 jenów).
  • taksówką – jest to najmniej atrakcyjniejsza opcja, gdyż podróż do miasta to ok. 30,000 jenów. Postój taksówek jest przed terminalami pasażerkimi.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY