tanie bilety lotnicze Göteborg.
Göteborg.

Göteborg jest drugim największym miastem Szwecji oraz jednym z najważniejszych portów tego skandynawskiego kraju. W październiku linie lotnicze Ryanair przygotowały superofertę na tanie loty z Warszawy do Göteborga już od 42 zł.

Tanie loty do Göteborga

Za jedyne 42 zł możesz polecieć z Warszawy do tego pięknego skandynawskiego miasta korzystając z wyszukiwarki tanich lotów Flipo.pl. Promocja ta obejmuje wylot z podwarszawskiego lotniska w Modlinie w środę 12 października 2016 na lotnisko w Göteborgu oraz powrót z Göteborga do Modlina w niedzielę 16 października 2016 z liniami Ryanair. W tym miejscu możesz sprawdzić warunki przewozu bagażu oraz dzieci w tych liniach lotniczych, natomiast tutaj sprawdzisz jak dojechać do portu lotniczego w Modlinie. Tanie noclegi w Göteborgu zarezerwujesz na Booking.pl. U dołu strony możesz wynająć samochód, aby komfortowo podróżować po mieście.

Zwiedzanie Göteborga

Do najważniejszych atrakcji Göteborga należy zaliczyć: arsenał miejski, który jest najstarszą świecką budowlą w mieście, plac z Posejdonem autorstwa Carla Millesa
– Götaplatsen, ratusz, siedzibę Kompanii Wschodnioindyjskiej, katedrę, kościół niemiecki
Nya Elfsborg, czyli warownię obronną na wyspie, skanseny Kronan i Lejonet oraz Teatr Wielki. Inne strakcje turystyczne miasta to m.in. Ogród Botaniczny, Liseberg – największy lunapark w Skandynawii oraz centrum nauki Universeum. Znacznie więcej informacji o Göteborgu, Szwecji i Skandynawii możesz znaleźć w znakomitych przewodnikach serii Bezdroża.

Tanie loty z Warszawy

Na serwisie Taniwypad.pl jak również na naszych profilach w mediach społecznościowych znajdziesz najlepsze oferty na tanie loty z Warsawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Katowic oraz innych polskich portów lotniczych do Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Maroka na Maltę i innych krajów na całym świecie. Korzystając z naszego serwisu turystycznego zorganizujesz cały swój tani wypad na urlop lub weekend: zarezerwujesz tanie loty, tanie noclegi, wynajmiesz samochód, zamówisz przewodnik po odwiedzanych miejscach. Jednocześnie zachęcamy Was nasi drodzy czytelnicy do komentowania i zostawiania informacji jakie Was interesują miejsca, gdzie chcielibyście pojechać, a my wyszukamy i zestawimy najlepsze i najkorzystniejsze możliwe dla Was tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ