Stolica Belgii oraz Unii Europejskiej, Bruksela to jedno z najatrakcyjniejszych i najciekawszych miast nie tylko w krajach Beneluksu, ale również w całej Europie. Bruksela to zabytkowe miasto z wieloma ciekawymi nowoczesnymi architektonicznymi obiektami. Już dziś masz okazję zakupić tanie loty z Warszawy do Brukseli w grudniu za jedyne 63 zł.

Tanie loty do Brukseli

Klikając tutaj możesz znaleźć i zarezerwować tanie loty z Warszawy do Brukseli. Nasza promocja obejmuje wylot z warszawskiego portu lotniczego w Modlinie w środę 7 grudnia 2016 roku do portu lotniczego w brukselskim Charleroi oraz powrót pomiędzy tymi samymi lotniskami w środę 14 grudnia 2016 roku z tanimi liniami lotniczymi Ryanair. Tutaj dowiesz się jak dotrzeć na lotnisko w podwarszawskim Modlinie. Tutaj natomiast sprawdzisz warunki przewozu dzieci i bagaży w liniach lotniczych Ryanair. Tutaj możesz znaleźć i zarezerwować tanie noclegi w Brukseli. Natomiast w wyszukiwarce u dołu strony możesz wynająć samochód, aby wygodnie przemieszczać się po Brukseli.

Atrakcje Brukseli

Najważniejszymi zabytkami Brukseli są Wielki Plac (Grand-Place), Ratusz (Hôtel de Ville), Dom Króla (Maison du Roi), Pasaż św. Huberta (Galeries St-Hubert), Pałac Królewski, Pałac Narodów (Palais de la Nation), Katedra św. Michała i św. Guduli, Kościół Notre-Dame du Sablon. Dużo więcej informacji na temat Belgii oraz Brukseli znajdziesz w świetnych przewodnikach znakomitego wydawnictwa turystycznego Bezdroża.

Tanie loty z Warszawy

Na serwisie turystycznym Taniwypad.pl możesz znaleźć i zarezerwować tanie loty z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Katowic oraz innych polskich portów lotniczych do Brukseli, Paryża, Londynu, Barcelony, Madrytu, Rzymu, Maroka, na Cypr, Maltę i innych atrakcyjnych miejsc w Europie, Afryce, Azji i na całym świecie. Z nami masz możliwość zorganizować cały swój tani wyjazd na wakacje, urlop, weekend: zarezerwujesz tanie loty, tanie noclegi, wynajmiesz samochód, zamówisz przewodnik turystyczny. Zapraszamy do częstej lektury naszego serwisu turystycznego Taniwypad.pl i naszych profili na Facebooku oraz innych mediach społecznościowych. Zachęcamy także do zostawiania w komentarzach informacji, jakie kierunki i w jakim czasie interesują Was najbardziej, a my skomponujemy dla Was najkorzystniejsze promocje na tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ