Tanie bilety lotnicze do Szwajcarii
Preda, Canton of Graubunden, Szwajcaria

Bazylea to szwajcarskie miasto leżące nad rzeką Ren u styku granic trzech państw: Szwajcarii, Francji oraz Niemiec. Doskonałe miejsce wypadowe na zwiedzanie zarówno Szwajcarii, jak i przygranicznych terenów we Francji: Miluzy i w Niemczech: Fryburga Bryzgowijskiego. Na stronie Taniwypad.pl znajdziesz tanie loty z Warszawy do Bazylei na przełomie sierpnia i września na dziesięciodniowy pobyt w tym pięknym przygranicznym mieście.

Tanie loty do Bazylei

Na dziesięciodniowe wakacje w Szwajcarii możesz polecieć już od 298 zł klikając w wyszukiwarkę tanich lotów Flipo.pl. Promocja obejmuje wylot 26 sierpnia 2016 z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina na Okęciu na lotnisko Basel Mulhouse Freiburg oraz powrót pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi 5 września 2016. Na naszej wyszukiwarce noclegów Booking.com zarezerwujesz noclegi w Bazylei na czas pobytu. Do podróżowania po Szwajcarii znakomitym rozwiązaniem będzie zarezerwowanie samochodu przy użyciu wyszukiwarki Rentalcars.com.

Zwiedzanie Bazylei, Szwajcarii i regionu przygranicznego

Centrum Bazylei stanowi średniowieczna starówka z malowniczym Rynkiem oraz czternastowiecznym Ratuszem. Starówka dzieli się na dwie części: Małą oraz Wielką Bazyleę. Podzielone są one nurtem Renu. Obie części łączy Most Środkowy. Starówka Bazylei zachęca do spacerów wąskimi, urokliwymi uliczkami.

W odległości ok. 70 km od Bazylei znajdują się inne stare miasta Szwajcarii ulokowane pośród Alp: stolica Berno, metropolitalny Zurich oraz zabytkowa Lucerna. Natomiast ok. 150 km na południowy zachód dotrzemy do Lozanny oraz 180 km w tym samym kierunku do Genewy, oba miasta położone są malowniczo wśród gór nad Jeziorem Genewskim.

W niedużej odległości od Bazylei po francuskiej stronie znajduje się Miluza z pięknym kolorowym Starym Miastem. Natomiast po niemieckiej stronie dotrzemy do Fryburga Bryzgowijskigo z pięknymi gotyckimi kościołami, spośród których Katedra Najświętszej Marii Panny uchodzi za arcydzieło sztuki gotyckiej.

Tanie loty z Warszawy

Na naszym serwisie Taniwypad.pl znajdziesz najkorzystniejsze cenowo tanie loty z Warszawy do Szwajcarii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i innych europejskich krajów. Każdego dnia sprawdzamy dla Was najtańsze połączenia lotnicze i noclegi. U nas masz możliwość taniej rezerwacji samochodu, aby poruszać się zwiedzanych krajach, miastach, czy regionach. Przy użyciu serwisu Taniwypad.pl zorganizujesz cały swój wypoczynek w najlepszych cenach na rynku. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony Taniwypad.pl oraz naszego fanpage’a facebookowego i zostawiania w komentarzach opinii, które kierunki Was najbardziej interesują, a my zestawimy najtańsze i najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ