Od kilku miesięcy po konflikcie zbrojeniowym Gruzja wraca do normy i jest to miejsce bardzo bogatą ukorzenioną kulturę. Pierwszym razem jak tam byłem to miejsce wywarło na mnie bardzo dobre wrażenie. Miło było podróżować i poznawać zwykłych ludzi. Teraz wiem, że taka promocyjna cena będzie dla Was kolejną motywacją aby pojechać w takie miejsce. Można wprawdzie zrobić sobie wycieczkę kilku dniową bądź tygodniową po to aby odpocząć od pracy czy innych stresów. 

Tanie loty Warszawa – Gruzja to koszt 148 złotych w obie strony. Lot jest wykonywany przez przewoźnika Wizzair.com. Dzięki niemu możemy tanio i szybko zarezerwować lot i z cała pewnością będziemy zadowoleni z bezpiecznej transakcji.

wylot

Tani lot Warszawa – Gruzja to koszt 119,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club. Lot trwa od 23:55 do 06:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 119/74 złotych oraz opcja PLUS za 355,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 6 grudnia, planowany powrót 14 grudnia.

przylot1

Tani powrót Gruzja -> Warszawa to koszt 119,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club. Lot trwa od 06:45 do 07:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 119/74 złotych oraz opcja PLUS za 385.00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 grudnia.

Linki potrzebne do zrealizowania zamówienia:

https://wizzair.com/pl-PL/Select

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ