wielki Paryż wieża Eiffla

Paryż, stolica Francji to przepiękne miasto, które pragnie odwiedzić wielu turystów z całego świata. Centrum kultury, sztuki dostępne we wrześniu już za 179 zł.

Tanie loty do Paryża

Korzystając z wyszukiwarki tanich lotów Flipo.pltutaj możesz spędzić niezapomniany weekend we wrześniu w Paryżu już od 179 PLN z liniami Ryanair. Oferta obejmuje wylot z podwarszawskiego lotniska Modlin 23 września 2016 na paryskie lotnisko Beauvais oraz powrót pomiędzy tymi samymi lotniskami 25 września 2016. Korzystając z wyszukiwarki tanich noclegów Booking.com możesz spędzić dwa noclegi w stolicy Francji za jedyne 196 PLN. Klikając u dołu strony w wyszukiwarkę możesz wynająć samochód, aby przemieszczać się po mieście.

Atrakcje Paryża

Do najbardziej charakterystycznych budynków w Paryżu i całej Francji należy Wieża Eiffla. To niejako symbol Paryża i całej Francji. Trudno wyobrazić sobie zwiedzania Paryża bez odwiedzenia tego miejsca. Kolejnym ważnym punktem miasta jest słynna gotycka Katedra Notre położona na wyspie Cite na Sekwanie. Luwr to niegdysiejszy pałac królewski, a dziś najważniejsze muzeum stolicy Francji ze słynnym obrazem Mona Lisa autorstwa Leonarda da Vinci.

Warto wybrać się również do dzielnica Montmartre z bazyliką Sacre Coeur oraz dawnymi kabaretami jak m.in. Moulin Rouge. Wartymi odwiedzenia w Paryżu się również Łuk Tryumfalny, Katakumby, Bulwary nad Sekwaną oraz Pola Elizejskie, które są reprezentacyjną ulicą miasta z bardzo drogimi sklepami, kawiarniami i restauracjami. Można zobaczyć jak żyją i bawią się najznamienitsi i najbogatsi obywatele tej światowej metropolii. O Paryżu możesz przeczytać również tutaj oraz na jednym z przewodników z serii Bezdroża.

Tanie loty z Warszawy

Specjalnie dla Ciebie wyszukujemy każdego dnia najkorzystniejsze oferty na tanie loty do Paryża, Londynu, Rzymu, Madrytu i innych eurpejskich stolic i metropolii z Warszawy, Krakowa, Katowic, Gdańska, Wrocławia, Poznania oraz innych polskich portów lotniczych. Z nami znajdziesz najlepsze i najtańsze noclegi dla siebie, rodziny i przyjaciół w wybranych destynacjach oraz zarezerwujesz samochód, aby przemieszczać się po zwiedzanych miejscach, znajdziesz najlepszy transport na lotnisko, przeczytasz najistotniejsze informacje o miejscach docelowych oraz o warunkach przewozu poszczególnych linii lotniczych.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ