Londyn, położony nad Tamizą to stolica Wielkiej Brytanii, jedno z największych miast Europy obok Paryża i Moskwy, to również największe finansowe centrum świata. Już dziś dostępne tanie loty do Londynu z warszawskiego lotniska w Modlinie od 141 zł w obie strony.

Tanie loty do Londynu

Już od 141 zł klikając w Flipo.pl możesz zarezerwować tanie loty do Londynu Stansted z Warszawy Modlina. Promocja obejmuje wylot 21 października 2016 oraz powrót 27 października 2016 w liniach lotniczych Ryanair. W tym miejscu dowiesz się jak najlepiej dotrzeć na lotnisko w Modlinie. Tutaj znajdziesz informacje na temat przewozu dzieci i bagaży w liniach Ryanair. Natomiast na Booking.com możesz znaleźć i zarezerwować tanie noclegi w Londynie. Aby poruszać się po mieście korzystnym rozwiązaniem jest wynajęcie samochodu. Możesz to zrobić klikając w wyszukiwarkę u dołu strony.

Atrakcje Londynu

Największe atrakcje Londynu w przeważającej większości znajdują się nad Tamizą. Najważniejszymi zabytkami Londynu są z pewnością zwodzony most Tower Bridge oraz położony tuż obok zamek Tower of London. Nad Tamizą mieści się również Opactwo Westminsterskie, czyli kompleks budowli, w którego skład wchodzą neogotycki Pałac Westminsterski, dziś siedziba Parlamentu, wieża z zegarem Big Ben, oraz średniowieczny kościół św. Małgorzaty. W ścisłym centrum mieści się Katedra Świętego Pawła z wielką kopułą. Ważnymi punktami na mapie miasta są Pałac Buckingham, Hyde Park oraz karuzela Eye of London. Więcej o Londynie i Wielkiej Brytanii przeczytasz w przewodnikach Bezdroża.

Tanie loty z Warszawy

Codziennie zapraszamy na Taniwypad.pl oraz nasz facebookowy fanpage. U nas znajdziesz oferty i promocje na tanie loty do Londynu, Paryża, Rzymu, Madrytu, Barcelony i europejskich metropolii z Warszawy Modlina, Okęcia, Krakowa, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Katowic i innych polskich lotnisk. Używając wyszukiwarek na naszej stronie dokonasz rezerwacji na tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku, wynajmiesz samochód oraz zamówisz przewodnik turystyczny. Z pomocą Taniwypad.pl możesz zorganizować całe swoje wakacje, weekend, urlop lub wyjazd biznesowy. Zapraszamy również do zostawiania w komentarzach informacji, jakie kierunki i w jakim czasie najbardziej Was interesują, gdzie chcielibyście pojechać, a my zestawimy najlepsze dla Was rozwiązania na tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ