Kraj Kwitnącej Wiśni, Japonia
Kraj Kwitnącej Wiśni, Japonia
Kraj Kwitnącej Wiśni, Japonia

Tym razem w dobrych cenach możecie lecieć do Kraju Kwitnącej Wiśni nie tylko z Warszawy ale także z Katowic za 1 639 zł oraz Poznania i Wrocławia za 1 649 zł. Tanie bilety lotnicze są od Germanwings oraz All Nippon Airways. Wszystkie kalendarze terminów niżej. Cena obowiązuje wszystkich podróżnych.

Tam i z powrotem lecicie z jedną, długą przesiadką w Düsseldorfie (DUS) W tytułowej cenie macie 2 sztuki bagażu rejestrowanego max 23kg, bagaż podręczny, podstawowe ubezpieczenie oraz wszystkie opłaty lotniskowe.

Tanie bilety lotnicze do Tokyo kupicie na stronie flipo.pl

Tani wypad: 

Dojazd Jak dojechać z/do lotniska Tokyo Narita  do/z centrum miasta?

Lotnisko Tokyo Narita znajduje się ok. 65 km od miasta. Posiada dwa terminale pomiędzy którymi kursuje bezpłatny bus.

Możliwości dojazdu do Tokyo:

  • autobusem – z lotniska do różnych dzielnic Tokyo, hoteli czy też innych miast kursuje kilka linii autobusowych. Autobusy odjeżdżają z Terminalu 1 (Skrzydło Północne) i Terminalu 2 (Skrzydło Południowe).
  • pociągiem – jest kilka możliwości: Skyliner – 41 min do stacji Ueno – 2400 jenów (dzieci 1200 jenów); Access Express – 41 min do stacji Ueno – 1200 jenów (dzieci 600 jenów); Narita Express (N’EX) – 53 min do stacji Tokio – 2940 jenów, 4430 jenów w pierwszej klasie, dzieci 6-11 lat 50%; Keisei Main LINE – 41 min do stacji Ueno – 1000 jenów (dzieci 500 jenów).
  • taksówką – jest to najmniej atrakcyjniejsza opcja, gdyż podróż do miasta to ok. 30,000 jenów. Postój taksówek jest przed terminalami pasażerkimi.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ