budapeszt
Budapeszt

Kolejna świetna oferta linii Wizz Air. Tym razem macie możliwość na tani wypad do stolicy Węgier. Za bilety lotnicze w obie strony zapłacicie tylko 78 zł. Podróż w tej cenie możliwa w styczniu. 

budapeszt
Budapeszt

Rezerwacji tanich biletów lotniczych dokonacie na stronie przewoźnika wizzair.com Najniższa cena dotyczy członków Wizz Discount Club. Bilet normalny jest droższy o kilkanaście złotych.

Pamiętajcie, że bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie i musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

 Tani wypad: Warszawa-Budapeszt-Warszawa 78 zł

Wyloty:

 • 39 zł11, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 28 styczeń

Powroty:

 • 39 zł |16, 18, 19, 23 styczeń

Przykładowa rezerwacja:

image

 

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen to sprawdź jak zdobyć członkostwo w WiZZ Discount Club. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

Dojazd Jak dojechać z lotniska w Budapeszcie Liszt Ferenc do centrum miasta?

Port lotniczy znajduje się w odległości 16 kilometrów na poludniowy-wschód od centrum miasta. Możliwości dojazdu do centrum:

 • autobusem – przystanki znajdują się obok wyjść z terminali. Autobusem można dostać się do końcowej stacji metra Köbánya-Kispest w czasie około 40 minut. Natomiast ze stacji Köbánya-Kispest jest już  10 przystanków metrem do centrum. Koszt biletu autobusu to 320 HUF, gdy kupuje się u kierowcy to 400 HUF. Linie autobusowe, które oferują transport to:
  • linia nr 200E –  kursuje pomiędzy lotniskiem, a stacją metra Köbánya-Kispest. Kursuje przez obydwa Terminale.
  • linia nr 93 –  kursuje  tylko pomiędzy Terminalem 1, a stacją metra Kőbánya-Kispest.
  •  linii 900 (nocna komunikacja) – od 23:00-4:00 można skorzystać z autobusów między lotniskiem, a stacją Dél-Pest.
 • taksówką – postój znajduje się przed lotniskiem. Czas podróży taksówką do centrum to ok. 40 min, a orientacyjny koszt to ok. 5000-8000 HUF. Jedną z firm obsługujących lotnisko  jest Firma Zóna Taxi.
 • pociągiem – do centrum z lotniska kursują pociągi co 30 min. Dworzec kolejowy znajduje się przy Terminalu 1. Czas jazdy to ok. 30 min, a bilet można kupić w Tourinform w Terminalu 1 od 8:00 do 22:00. Koszt biletu to ok 300 HUF.
 • metrem – dzięki przesiadce z autobusu linii 93 przy Deák tér jest możliwe połączenie z trzema liniami metra.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ