Tanie bilety lotnicze do Bombaju
Bombaj

Bardzo dobra cena biletów z Warszawy do Bombaju od Turkish Airlines. Dobre linie, super kierunek, krótki czas przelotu z jedna przesiadką w Stambule. Indie to jeden z najtańszych krajów na świecie, kraj kontrastów kulturowych, społecznych i religijnych. Naprawdę warto je zobaczyć, zwłaszcza za taką cenę.

Tanie bilety lotnicze do Bombaju
Bombaj

 

Tanie bilety lotnicze zarezerwujecie m.in. na stronie przewoźnika Turkish Airlines. Okres podróży możliwy w październiku.

Jest jeszcze kilka dostępnych terminów w tytułowej cenie zatem proponowany termin podróży można modyfikować. Cała podróż na jednym bilecie liniami Turkish Airlines, więc za ewentualne opóźnienia odpowiada linia lotnicza.

Loty są z międzylądowaniem w Stambule. W cenie bagaż rejestrowany.

Krótkie info kiedy najlepiej jechać do Indii:

Indie są ogromnym krajem ze zróżnicowanym klimatem oraz różnorodnym ukształtowaniem terenu. Znajedziecie tu regiony z całoroczną pokrywą śnieżną jak i z tropikalnym klimatem. Duża część kraju podlega wpływom wilgotnego i deszczowego, azjatyckiego monsunu. Jego działanie odczuwa się najbardziej od czerwca do października. Wtedy właśnie w większej części Indii jest pora deszczowa. Również w górksich częściach mogą pojawić się gwałtowne opady.

Najsuchszy i najzimniejszy klimat panuje od grudnia do lutego. W tym okresie wieją lekkie bryzy z północy, a niebo zwykle jest bezchmurne. Z kolei w miesiącach marzec-maj jest tu gorąco i bardzo sucho.W południowej części Indii od maja do czerwca jest zwykle deszczowo. Natomiast w północnej częsci kraju opady te występują ok. 6 tygodni później.

Najlepszy okrez na wypoczynek w Indiach to okres od października do połowy marca, a w szczególności w miesiącach listopad i grudzień. W tym czasie praktycznie na całej długości geograficznej Indii panuje ładna pogoda, dzięki czemu z radością można zwiedzić cały kraj.

Tani wypad:

  • 1 636 zł | Warszawa Chopin – Bombaj – Warszawa Chopin

image

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ