Zauważyliśmy bardzo ciekawą ofertę dla naszych czytelników, które pomoże Wam w szybki sposób znaleźć się w Brukseli. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie, aby korzystać z tanich lotów. W ten sposób będziesz mógł zaoszczędzić nawet do 3 krotności sumy biletu. W naszym artykule przedstawiamy tanią podróż do Brukseli w bardzo korzystnej cenie. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem już teraz.

Tani lot Warszawa – Bruksela to okazja, ponieważ zapłacisz za ten lot tylko i wyłącznie 62,80 złotych. Nie jest to dużą kwota, także bez problemy będziesz mógł za tą kwotę polecieć. Jeżeli będziesz widział korzystną dla siebie ofertę to skorzystaj, ponieważ za kilka dni może już jej nie być. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

taniabruksela

Tani lot Warszawa – Bruksela to koszt 31,40 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:25› 11:35. Opcja plus jest dostępna w cenie 239 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 23 stycznia, planowany powrót 27 stycznia.
Tani powrót Bruksela -> Warszawa to koszt 31,40 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 18:15 › 20:15. Opcja plus jest dostępna w cenie 239 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 27 stycznia.

Link do oferty: ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ