Malta, Lazurowe Okno
Malta, Lazurowe Okno
Malta, Lazurowe Okno

Świetna cena biletów lotniczych na Maltę z głównego lotniska w Warszawie od Wizz Air. Słoneczne dni, przejrzyste morze, okazałe budowle historyczne w samym sercu Morza Śródziemnego dostępne za 268 zł! Tani wypad nad morze możliwy w czerwcu!!!

Kolejna z propozycji urlopu na południowych wyspach. Tym razem proponujemy podróż kilku dniową z bagażem podręcznym bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm.

Tytułowa cena jest dla posiadaczy członkostwa w klubie WiZZ Discount Club (WDC). Cena regularna jest o kilkadziesiąt złotych wyższa i wynosi 358 zł, tak więc jak na ten termin podróży jest bardzo przystępna.

Tanie bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie wizzair.com

Info dla chętnych posiadania członkostwa WDC:

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

car  Jak dojechać z lotniska Malta Valetta do centrum (Valletta)?

Port lotniczy od znajduje się ok. 8 km na południe od stolicy Malty Valletta, pomiędzy miastem Luqa a Gudja. Jest to jedyny port, który obsługuje archipelag maltański. Dojazd do centrum możliwy poprzez:

  • taksówki – postój taksówek znajduje się w pobliżu terminala. Taksówki doworzą klientów do każdego miejsca na wyspie przez 24h.
  • autobusy – główny środek transporu. Przystanek autobusu znajdziecie przy terminalu. Linia 8 łączy lotnisko z centrum Valetty i jeździ co 20-30 minut. Czas podróży to ok. 30 minut na trasie Lotnisko Malta, Floriana, Marsa, Paola, Tarxien, Ghaxaq Gudja, Vialetta dworzec autobusowy.

Proponowany tani wypad na Maltę:

img

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ