tanie bilety lotnicze do Budapesztu
Budapeszt

Bardzo dobra tygodniowa oferta na podróż do Budapesztu. Stolica Węgier pod koniec studenckich wakacji dostępna za 158 zł z wylotem z głównego lotniska w Warszawie. Cena dla wszystkich!!!

tanie bilety lotnicze do Budapesztu
Budapeszt

 

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie wizzair.com

 Proponujemy podróż z bagażem podręcznym bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm, który może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie i musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Tytułowa cena jest dla wszystkich. Posiadacze członkostwa w Wizz Discount Club płacą mniej – 78 zł. Wyszukaliśmy tylko jeden dostępny termin podróży – możliwy pobyt siedmiodniowy.

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

Proponowany tani wypad:

  • Wylot:       79 zł (WDC) | 22 wrzesień
  • Powrót:     79 zł (WDC) | 29 wrzesień

Obserwujecie nasze pozostałe wpisy, a znajdziecie propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też po prostu na tani wypad na weekend. Informujemy o wszystkich najlepszych, aktualnych promocjach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, kolejowe oraz autkowarowe.

Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera by najlepsze okazje nie uciekły Wam z przed nosa:)

Lajkujcie stronę i udostępniajcie znajomym !!

Przykładowa rezerwacja:

image

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ