Kolejna świetna oferta dla wielu osób, które lubią podróżować. Nie jest to standardowa podróż, ponieważ wymaga więcej czasu niż zwykłe kraje europejskie. Jednakże warto zauważyć, że można tutaj sporo zaoszczędzić i w ten sposób wydać to na jakieś dodatkowe udogodnienia w Izraelu. Wszystko tak na prawdę zależy teraz tylko od Ciebie czy zdecydujesz się na określony termin. Terminów jak na razie jest dużo, jednak mogą one w szybki sposób zniknąć.

Poniżej przedstawimy naszą przykładową podróż:

11

Tani lot Warszawa – Tel Awiw to koszt 400 złotych w obie strony. Cenowo wychodzi to bardzo dobrze, ponieważ 200 złotych w jedną stronę to bardzo atrakcyjna cena. Tutaj mamy przykładowe terminy i aktualnie jest tylko kwestia odpowiedniego wyboru daty loty.

22

Powrót jest już liczony za darmo i o tym należy pamiętać. Zawsze system finalnie podliczy nam wszystko, jednakże dodatkowo warto jest pamiętać, że cena zawiera już tutaj inne drobne opłaty + podatki.  Wylot trwa 3 godziny 50 minut, a przylot nieco dłużej bo 4 godziny 5 minut. Dodatkowo podczas loty nie ma żadnej przesiadki. To jest dodatkowy atut taniej podróży organizowanej przez przewoźnika LOT. Podsumowując lot za 400 złotych w obie strony Warszawa – Tel Awiw to znakomita oferta i warto jest z tego skorzystać.

Link do skorzystania z oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/3214/WAW-TLV-LO

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ