Witajcie podróżnicy! Zgodnie z prośbą naszego użytkownika z jednego ze serwisów społecznościowych opublikowaliśmy dla niego specjalną ofertę taniego lotu na początku marca. Myślę, że uda mu się dzięki temu w prosty sposób wykorzystać tą okazję i cieszyć się pobytem w tym pięknym miejscu. Ogólnie jest to bardzo dobra opcja i warto jest z niej skorzystać. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i jeżeli ktoś będzie zainteresowany tanim lotem to proszę pisać w komentarzu.

Tani lot Warszawa Modlin – Bruksela Charleroi to okazja, ponieważ będziesz mógł za 79 złotych lecieć w obie strony. Warto jest pamiętać, że jednak wiele osób korzysta z takich promocji i wiedzą, że one bardzo szybko znikają, także jeżeli widzisz coś w korzystnej cenie to nie daj się zwieść i zarezerwuj swój bilet. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:

amsterdam1

bruk1

Tani lot Warszawa – Rzym to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:25› 11:35. Opcja plus jest dostępna w cenie 239 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 2 marca, planowany powrót 5 marca.

Tani powrót Bruksela Charleroi -> Warszawa to koszt 9,59 euro z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 13,59 euro. Lot trwa od 21:00 do 22:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 9,59/13,59 euro oraz opcja PLUS za 50,42 euro. W przykładowym załączniku powrót jest 5 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ