Malediwy

Korzystając z trwającej promocji tureckich linii lotniczych Turkish Airlines możecie lecieć w świetnej cenie na Malediwy. Tanie bilety lotnicze na koralowe wysepki są dostępne z Warszawy za rewelacyjne 1793 zł. Tani wypad możliwy w świetnym okresie przypadającym na archipelagu. 

Malediwy
Malediwy

 

Egzotyczny urlop możliwy od października br. do marca 2016 za 1 793 zł w dwie strony, także są w tym czasie terminy na wakacje w najlepszych miesiącach czyli styczeń-marzec. Jest to optymalny czas na wypoczynek gdyż w tych miesiącach panuje idealna pogoda (styczeń – od połowy miesiąca zaczyna się pora sucha; luty – dalszy ciąg głównego sezonu turystycznego, dobry miesiąc na podroż, mało deszczu; marzec – najbardziej suchy miesiąc w roku, idealna pora na podróż na Malediwy). Wtedy jednak ceny są największe. W październiku, listopadzie i grudniu jest taniej, ale możecie napotkać gwałtowne ulewy.

Jest sporo dostępnych terminów zatem terminy podróży można modyfikować. Cała podróż na jednym bilecie liniami Turkish Airlines, więc za ewentualne opóźnienia odpowiada linia lotnicza.

Loty są z międzylądowaniem w Stambule. Na pokład możecie wnieść bagaż podręczny o max wadze 25 kg wliczony w cenę.

Minimalny czas pobytu to 5 dni.

Tanie bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie Turkish Airlines.

Tani wypad:

  • 1 793 zł | Warszawa Chopin – Male – Warszawa Chopin

image

 

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ