Ciekawa opcja na przedświąteczny wypad do włoskiego Bergamo, by poczuć atmosferę świąt 🙂 Za podróż na pokładzie dwóch niskokosztowych linii lotniczych Wizz Air oraz Ryanair zapłacicie, w zależności od daty od 134 zł do 166 zł w obie strony. Wylot przed południem, a powrót wieczorem. Podróż z bagażem podręcznym.

Mikolaj

Podane poniżej ceny są dla wszystkich. Nie trzeba być członkiem żadnego klubu. Dla członków Wizz Discount Club (WDC) ceny będą niższe od kilku, do kilkudziesięciu złotych.

Lot tam jest Wizz Air o godzinie 10:20 -> 12:25, natomiast powrót jest Ryanairem o 21:00->23:05.

Tanie loty zarezerwujecie na stronie Wizz Air oraz Ryanair.

Dostępne terminy i ceny:

  • 134 zł / (114 zł WDC) | 11 grudzień
  • 166 zł / (123 WDC) | 4 grudzień

Przykładowa rezerwacja:

image image

Jak dojechać z lotniska Mediolan Bergamo do centrum?

  • taksówką – Do miasta najwygodniej zawiozą Was taksówki, których postój znajduje się naprzeciwko terminalu. Koszt przejazdu do centrum Mediolanu wynosi 50-70 euro.
  • pociągiem – W oddalonym o 5 km od lotniska Bergamo znajduje się stacja kolejowa. Pomiędzy lotniskiem a stacją kolejową za 1,7 euro kursuje autobus miejski Azienda Transporti Bergamo (ATB). Podróż pociągiem z Bergamo do stacji Milano Centrale trwa około 50 minut i kosztuje 4,20 euro.
  • autobusem – Są 3 firmy trudniace się dowozem osób a lotniska. ATB – oferuje połączenie pomiędzy lotniskiem a Dworcem Kolejowym w Bergamo; kursuje co 30 minut od rana, do późnego wieczora. Autostradale – firma oferuje połączenia do Dworca Kolejowego w Mediolanie, a  autobusy kursują co 30 minut od 4:30 rado do 1:00 w nocy. Bilet do Stazione Centrale kosztuje 8,90 euro w jedną stronę (16,50 euro w dwie strony). Podróż do Mediolanu trwa około 60 minut. Locatelli Air Pullman – oferuje połączenia do Dworca Kolejowego w Mediolanie. Bilet kosztuje 9 euro w jedną stronę (14 euro w dwie strony) i można go nabyć u kierowcy. Podróż do Mediolanu trwa około 60 minut.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ