Ostatnio coraz więcej pojawia się tanich lotów do Rzymu i możemy na tym bardzo skorzystać. Polecam dla wszystkich to rozwiązanie, ponieważ w ten sposób będziesz mógł szybko oraz skutecznie zająć się swoimi sprawami, a dodatkowo zaoszczędzić. Wydaje mi się, że promocyjny lot do Rzymu dla ciebie to doskonała wiadomość i poprzez to będziesz mógł szybko oraz skutecznie odpocząć na wakacjach. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem, ponieważ warto jest systematycznie zwiększać swoją wiedzę.

Tani lot Warszawa – Rzym to kwota tylko i wyłącznie 78 złotych i właśnie dzięki temu masz przede wszystkim możliwość taniego oraz skutecznego podróżowania po świecie. Dzięki naszym ofertą szybko będziesz mógł wybrać plany dla siebie na kolejne dni. Poniżej przedstawiam przykładowy lot do Rzymu.

rzym-pro

Tani lot Warszawa – Rzym to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:10 do 14:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 272,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 20 stycznia, planowany powrót 27 stycznia.

Tani powrót Rzym -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 15:15 do 17:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 272,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ