Tanie bilety lotnicze do Madrytu
Madryt

Madryt, stolica Hiszpanii i jedno z największych miast na kontynencie europejskim to miejsce, gdzie dominuje szyk, elegancja, na każdym kroku można odczuć, że to miasto królewskie. Siedziba monarchów hiszpańskich dostępna w listopadzie z Warszawy za jedyne 194 zł.

Tanie loty do Madrytu

Już dziś klikając na Flipo.pl masz możliwość wyszukać i zarezerwować tanie loty do Madrytu z Warszawy na tygodniowy pobyt za jedyne 194 zł. Nasza promocja zawiera wylot w niedzielę 20 listopada 2016 z podwarszawskiego lotniska w Modlinie do Madrytu oraz powrót pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi 27 listopada 2016. Operatorem lotów jest Ryanair. Szczegółowe informacje na temat przewozu dzieci oraz bagaży u tego przewoźnika znajdziesz w tym miejscu. W tym miejscu natomiast sprawdzisz najlepszy możliwy transport na lotnisko w podwarszawskim Modlinie. Klikając na Booking.com masz dostęp do wyszukania i zarezerwowania najlepszych tanich noclegów w Madrycie. Na dole strony, klikając w wyszukiwarkę, masz możliwość wynajęcia samochodu, aby przemieszczać się po Madrycie i okolicach.

Atrakcje Madrytu

Do najbardziej charakterystycznych budynków Madrytu należą pałace: Królewski z XVIII w., Sprawiedliwości z 1758 r., Senatu, oraz Kongresowy z 1843 r. Innym wartym odwiedzenia miejscem jest Puerta de Alcalá z 1778 r. Do najważniejszych świątyni Madrytu należy zaliczyć: katedrę Almudena z 1993 r., piętnastowieczny kościół San Pedro el Real, katedrę San Isidoro el Real z XVII w. oraz szesnastowieczny klasztor Descalzas Reales. Dużo więcej informacji na temat Madrytu i Hiszpanii odnajdziesz w świetnej serii przewodników turystycznych wydawnictwa Bezdroża.

Tanie loty z Warszawy

Na serwisie Taniwypad.pl oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych codziennie znajdziesz superoferty na tanie loty do Madrytu, Barcelony, Rzymu, Paryża, Londynu, Maroka, na Maltę, Cypr oraz innych atrakcyjnych lokalizacji w Europie i na całym świecie z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Katowic oraz innych polskich portów lotniczych. Na Taniwypad.pl możesz zarezerwować tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku, wynająć samochód do podróżowania po odwiedzanych miejscach oraz zamówić przewodnik turystyczny. U nas jesteś masz możliwość zorganizowania całego swojego taniego wypadu: urlopu, wakacji, weekendu czy też wyjazdu biznesowego. Wszystkich naszych czytelników zapraszamy rownież do zostawiania informacji w komentarzach, jakie miejsca chcielibyście zwiedzić i w jakim czasie, a my zbierzemy najlepsze dla Was rozwiązania na tanie loty i opcje na tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ